Offer details
Related Products
Description
external buzzer for Epson TM-T88V/VI/VII, TM-T20, TM-T20IV, TM-m30, TM-m10, TM-T70II, TM-M50II
Specifications
| Īpašības | |
|---|---|
| Savietojamība | - TM-m30 Series - TM-T88VI iHub (751F2) fiscal ready (France) - TM-T88VI iHub (751F1) fiscal ready (Austria) - Epson TM-m30 (122B0): Ethernet + Wifi, Black, PS, EU - Epson TM-m30 (122): Ethernet, Black, PS, EU - Epson TM-m30 (122): Ethernet & D30 (111) Bundle, Black, EU - Epson TM-m30 (121B0): Ethernet + Wifi, White, PS, EU - Epson TM-m30 (121): Ethernet, White, PS, EU - Epson TM-m30 (121): Ethernet & D30 (101) Bundle, White, EU - Epson TM-m30 (112):Ethernet+BT & D30 (111) Bundle, Black, EU - Epson TM-m30 (112): Ethernet + BT, Black, PS, EU - Epson TM-m30 (111):Ethernet+BT & D30 (101) Bundle,White, EU - Epson TM-m30 (111): Ethernet + BT, White, PS, EU - Epson TM-T88VI-iHub Series - Epson TM-T88VI-iHub (751P0): PDN, PS, Black, EU - Epson TM-T88VI-iHub (751): PS, Black, EU - Epson TM-T88VI(111SC) Srl,USB,Eth,Blk,EU,SiChn - Epson TM-T88VI Series - Epson TM-T88VI (551): USB, Ethernet, Bluetooth, PS, Black, EU - Epson TM-T88VI (121): Serial, USB, Ethernet, PS, EDG, EU - Epson TM-T88VI (115): Powered USB, w/o PS, w/o cable, Black - Epson TM-T88VI (112): Serial, USB, Ethernet, Buzzer, PS, Black, EU - Epson TM-T88VI (111TC): Srl, USB, Eth, PS, Blk, EU, Trad Chin - Epson TM-T88VI (111B1): UB-U06 Powered USB, USB, Ethernet, Black - Epson TM-T88VI (111): Serial, USB, Ethernet, PS, Black, EU - Epson TM-T88VI (102): Serial, USB, Ethernet, Buzzer, PS, White, EU - Epson TM-T88VI (101): Serial, USB, Ethernet, PS, White, EU - Epson TM-T88V Series - Epson TM-T88V (953): Bluetooth + Built-in USB, PS, EDG, EU - Epson TM-T88V (837): Parallel, w/o PS, ECW - Epson TM-T88V (833): Parallel, PS, EDG, EU - Epson TM-T88V (813): Parallel, PS, ECW, EU - Epson TM-T88V (321B1): Wifi, PS, EDG, UK - Epson TM-T88V (321B0): Wifi, PS, EDG, EU - Epson TM-T88V (151): Bluetooth, PS, ECW, EU - Epson TM-T88V (052): Powered USB, w/o PS, ECW - Epson TM-T88V (051): Powered USB, w/o PS, EDG - Epson TM-T88V (050): Powered USB, w/o PS, Black - Epson TM-T88V (044B1): Wifi, PS, White, UK - Epson TM-T88V (044B0): Wifi, PS, White, EU - Epson TM-T88V (044A1): Serial, PS, White, UK - Epson TM-T88V (044A0): Serial, PS, White, EU - Epson TM-T88V (042): Serial, PS, EDG, EU - Epson TM-T88V (041): Serial, w/o PS, EDG - Epson TM-T88V (034): Serial, w/o PS, ECW - Epson TM-T88V (033B0): Wifi, PS, Black, EU - Epson TM-T88V (033A0): Serial, PS, Black, EU - Epson TM-T88V (031B1): Wifi, PS, ECW, UK - Epson TM-T88V (031B0): Wifi, PS, ECW, EU - Epson TM-T88V (031): Serial, w/o PS, ECW - Epson TM-T88V (012): Serial, PS, ECW, EU - Epson TM-T20II Series - Epson TM-T20II (007): Ethernet, PS, EDG, UK - Epson TM-T20II (007): Ethernet, PS, EDG, EU - Epson TM-T20II (003): Built-in USB + Ethernet, PS, EDG, EU - Epson TM-T20II (002): Built-in USB + Serial, PS, EDG, EU - Epson TM-T20 (001): USB, PS, EDG, EU |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 36 mm |
| Iepakojuma dziļums | 102 mm |
| Iepakojuma augstums | 83 mm |
| Iepakojuma svars | 100 g |
| Tehniskā informācija | |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums | 2,71 m |
| Daudzums uz paletes | 35 pcs |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 323 pcs |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 35 pcs |
| Paletes platums (Apvienotā Karaliste) | 100 cm |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 120 cm |
| Paletes augstums (Apvienotā Karaliste) | 2,71 m |
| Daudzums kārtā | 231 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums | 2,71 m |
| Daudzums uz paletes | 35 pcs |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 323 pcs |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 35 pcs |
| Paletes platums (Apvienotā Karaliste) | 100 cm |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 120 cm |
| Paletes augstums (Apvienotā Karaliste) | 2,71 m |
| Daudzums kārtā | 231 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |