Offer details
Related Products
Description
Already included in all Epson parallel printers. Please only order if you want to change the interface of an existing printer.
Specifications
| Savienojamība | |
|---|---|
| Iekšējs | Jā |
| Saimnieka interfeiss | Paralēls |
| Izvades interfeiss | Paralēls |
| Darbības rādītāji | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Dizains | |
| Iekšējs | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Īpašības | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Tehniskā informācija | |
| Savietojamība | -TM-H5000II -TM-H6000III -TM-J2100/TM-J2000 -TM-J7100/TM-J7000 -TM-J7600/TM-J7500 -TM-L60II -TM-L90 -TM-T88IV -TM-T90 -TM-U220 -TM-U230 -TM-U295 -TM-U590 -TM-U675 -TM-U950 |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Daudzums kārtā | 120 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 80 mm |
| Iepakojuma dziļums | 100 mm |
| Iepakojuma augstums | 35 mm |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 2400 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Daudzums kārtā | 120 pcs |
| Papildus informācija | |
| Savietojamība | -TM-H5000II -TM-H6000III -TM-J2100/TM-J2000 -TM-J7100/TM-J7000 -TM-J7600/TM-J7500 -TM-L60II -TM-L90 -TM-T88IV -TM-T90 -TM-U220 -TM-U230 -TM-U295 -TM-U590 -TM-U675 -TM-U950 |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma platums | 80 mm |
| Iepakojuma dziļums | 100 mm |
| Iepakojuma augstums | 35 mm |