Offer details
Related Products
Description
Already included in all Epson RS-232 printers. Please only order if you want to change the interface of an existing printer.
Specifications
| Savienojamība | |
|---|---|
| Iekšējs | Jā |
| Saimnieka interfeiss | Sērijveida |
| Izvades interfeiss | Sērijveida |
| Seriālā interfeisa tips | RS-232 |
| Darbības rādītāji | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Dizains | |
| Iekšējs | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Īpašības | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Tehniskā informācija | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Daudzums kārtā | 120 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 80 mm |
| Iepakojuma dziļums | 100 mm |
| Iepakojuma augstums | 35 mm |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 2400 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Daudzums kārtā | 120 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma platums | 80 mm |
| Iepakojuma dziļums | 100 mm |
| Iepakojuma augstums | 35 mm |