Offer details
Related Products
Description
Epson USB interface, UB-U03II
Specifications
| Savienojamība | |
|---|---|
| Iekšējs | Jā |
| Izvades interfeiss | USB 2.0 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Melns, Zaļš, Nerūsējošs tērauds |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Dizains | |
| Iekšējs | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Produkta krāsa | Melns, Zaļš, Nerūsējošs tērauds |
| Īpašības | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Tehniskā informācija | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Daudzums kārtā | 120 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 85 mm |
| Iepakojuma dziļums | 104 mm |
| Iepakojuma augstums | 39 mm |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 2400 pcs |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums | 6,15 m |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Daudzums kārtā | 120 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma platums | 85 mm |
| Iepakojuma dziļums | 104 mm |
| Iepakojuma augstums | 39 mm |