Offer details
Related Products
Description
Epson ERC 23, colour ribbon, fits for: TM-267/II, TM-250, TM-270, TM-280, M260, colour: black
Specifications
| Darbības rādītāji | |
|---|---|
| Krāsa | Nē |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Produkta krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Epson |
| Savietojamība | Epson M-250, M-250A, M-255, M-255A, M-280 |
| Tehniskā informācija | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Daudzums kārtā | 480 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Īpašības | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 45 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 70 mm |
| Iepakojuma dziļums | 130 mm |
| Iepakojuma augstums | 25 mm |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 132 x 132 x 142 mm |
| Daudzums uz paletes | 2880 pcs |
| Minimālais pasūtījums | 120 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 2880 pcs |
| Minimālais pasūtījums | 120 pcs |
| Daudzums kārtā | 480 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |