Offer details
Related Products
Description
Epson ERC 05B, colour ribbon, fits for: M-150, M-150II, colour: black
Specifications
| Darbības rādītāji | |
|---|---|
| Krāsa | Nē |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Produkta krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Epson |
| Savietojamība | M-150II |
| Tehniskā informācija | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Daudzums kārtā | 1000 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Īpašības | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 80 mm |
| Iepakojuma dziļums | 100 mm |
| Iepakojuma augstums | 10 mm |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 4000 pcs |
| Minimālais pasūtījums | 200 pcs |
| Daudzums kārtā | 1000 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Papildus informācija | |
| Daudzums uz paletes | 4000 pcs |
| Minimālais pasūtījums | 200 pcs |