Offer details
Related Products
Description
Epson ERC 31, colour ribbon, fits for: TM-H 5000, TM-U 950, TM-U 925, TM-U 590, colour: black
Specifications
| Darbības rādītāji | |
|---|---|
| Krāsa | Nē |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Produkta krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Epson |
| Savietojamība | Epson M930 Epson TM930 Epson 950 |
| Tehniskā informācija | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Daudzums kārtā | 240 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Īpašības | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 45 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 90 mm |
| Iepakojuma dziļums | 205 mm |
| Iepakojuma augstums | 30 mm |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 1200 pcs |
| Minimālais pasūtījums | 80 pcs |
| Daudzums kārtā | 240 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Papildus informācija | |
| Daudzums uz paletes | 1200 pcs |
| Minimālais pasūtījums | 80 pcs |