Epson S015366
- Brand: Epson
- Category:
- SKU: C43S015366
- EAN: 8715946270050 8715946040257 00 ...6040257 0010343812598 0758399162624 4250783515833 4056104193526 4056104832456 0103438125984 8944467743457 5054484064626 5023299270010 4965957301852 0502329927001 5053676931067 4058154067024 5052461800120more
S015366
Offer details
Related Products
Description
Epson ERC 27, colour ribbon, fits for: TM-U 290, TM-U 295, colour: black
Specifications
| Darbības rādītāji | |
|---|---|
| Drukāšanas tehnoloģija | Punktmatrica |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Produkta krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Epson |
| Savietojamība | Epson M-290 Epson TM-U295 Epson TM-U295P |
| Tehniskā informācija | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Daudzums kārtā | 960 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Īpašības | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 30 mm |
| Iepakojuma dziļums | 120 mm |
| Iepakojuma augstums | 49 mm |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 120 x 30 x 49 mm |
| Daudzums uz paletes | 3840 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 3840 pcs |
| Daudzums kārtā | 960 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |