Epson TM-U295 (272): Serial, w/o PS, ECW
- Brand: Epson
- Category:
- SKU: C31C163272
- EAN: 5052883235074 7426700109172 71 ...0109172 7123290496544 0682017451251 3609740005312 7123290444361 7106225429589 0721676465350 0141291059831 4058154267974 0809385147924 0163120852680 0783555048870 0853585467252 8715946319667 5054533093041 5054629067567 3540260032221 5711045342707more
Epson TM-U295
Offer details
Description
prescription printer, dot-matrix printing, print width (max.): 65 mm, speed (max.): 2.1lps, RS232, ESC/POS, order separately: interface cable, power supply unit, colour: white
Specifications
| Drukāšanas ātrums | |
|---|---|
| Krāsa | Nē |
| Rakstzīmes blīvums | 16,2 cpi |
| Papīra padošana | |
| Drukas materiāla biezums | 0.09/0.35 µm |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Īpašības | |
| Drošība | UL, CSA C22.2 No. 950 |
| Lentes mūža ilgums | 1,5 milijons zīmes |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 180000 h |
| Izcelsmes valsts | Japāna |
| Maksimālais kopiju skaits | 2 kopijas |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 180 mm |
| Dziļums | 191 mm |
| Augstums | 102 mm |
| Svars | 1,6 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 235 mm |
| Iepakojuma dziļums | 270 mm |
| Iepakojuma augstums | 185 mm |
| Iepakojuma svars | 1,84 kg |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 120 pcs |
| Paletes platums | 120 cm |
| Paletes augstums | 100 cm |
| Oriģinālās kastes platums | 300 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 405 mm |
| Kastes garums (Master) | 485 mm |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 32 pcs |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 160 pcs |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 137 cm |
| Daudzums Master kastē | 4 pcs |
| Daudzums kārtā | 24 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84433210 |
| Tehniskā informācija | |
| Krāsa | Nē |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84433210 |
| Papildus informācija | |
| Elektromagnētiskā savietojamība | VCCI class A, FCC class A, CE marking |
| Dimensijas (WxDxH) | 180 x 190,5 x 101,5 mm |