Offer details
Related Products
Description
Special cable. For special applications only.
Specifications
| Tehniskā informācija | |
|---|---|
| Produkta krāsa | Melns |
| Savietojamība | -TM-C100 -TM-H5000II -TM-H6000III -TM-J2100/TM-J2000 -TM-J7100/TM-J7000 -TM-J7600/TM-J7500 -TM-L60II -TM-L90 -TM-T88IV -TM-T90 -TM-U220 -TM-U230 -TM-U295 -TM-U590 -TM-U675 -TM-U950 |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Savietojamība | -TM-C100 -TM-H5000II -TM-H6000III -TM-J2100/TM-J2000 -TM-J7100/TM-J7000 -TM-J7600/TM-J7500 -TM-L60II -TM-L90 -TM-T88IV -TM-T90 -TM-U220 -TM-U230 -TM-U295 -TM-U590 -TM-U675 -TM-U950 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 8 mm |
| Iepakojuma dziļums | 1100 mm |
| Iepakojuma augstums | 1 mm |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma platums | 8 mm |
| Iepakojuma dziļums | 1100 mm |
| Iepakojuma augstums | 1 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums | 190 cm |
| Izcelsmes valsts | Japāna |
| Daudzums uz paletes | 2000 pcs |
| Daudzums kārtā | 400 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |