Offer details
Description
receipt printer, dot-matrix printing, media width (max.): 76 mm, speed (max.): 6lps, parallel, cutter, rewinder, ESC/POS, incl.: power supply unit, colour: black
Specifications
| Drukāšanas ātrums | |
|---|---|
| Krāsa | Nē |
| Maksimālais kopiju skaits | 1 kopijas |
| Maksimālais drukas platums | 40 |
| Īpašības | |
| Drošība | UL, CSA, TÜV (EN60950) |
| Elektromagnētiskā savietojamība | VCCI class A, FCC class A, CE marking, AS / NZS 3548 class B |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Buferatmiņas izmērs | 4 KB |
| Izturība | |
| Drukas virziens | Divvirzienu |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 180000 h |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 31 W |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 2,7 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 240 mm |
| Iepakojuma dziļums | 375 mm |
| Iepakojuma augstums | 250 mm |
| Iepakojuma svars | 4,38 kg |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Tehniskā informācija | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84433210 |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 160 x 248 x 139 mm |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 2000, XP, Vista |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 56 pcs |
| Paletes platums | 120 cm |
| Paletes augstums | 100 cm |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 12 pcs |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 84 pcs |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 2,25 m |
| Daudzums kārtā | 8 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84433210 |