Offer details
Related Products
Description
Epson ERC 38, colour ribbon, fits for: TM-U 210, TM-U 220, TM-U 200, TM-U 230, TM-U 375, colour: black, red
Specifications
| Darbības rādītāji | |
|---|---|
| Drukājamās krāsas | Melns, Sarkans |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Produkta krāsa | Melns |
| Zīmolu saderība | Epson |
| Savietojamība | - TM-300A - TM-300B - TM-300C - TM-300D - TM-U210A - TM-U210B - TM-U210D |
| Tehniskā informācija | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Daudzums kārtā | 1080 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Īpašības | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 50 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 80 mm |
| Iepakojuma dziļums | 135 mm |
| Iepakojuma augstums | 30 mm |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 28 x 129 x 78 mm |
| Daudzums uz paletes | 4320 pcs |
| Minimālais pasūtījums | 120 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 4320 pcs |
| Minimālais pasūtījums | 120 pcs |
| Daudzums kārtā | 1080 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |