Offer details
Description
receipt printer, dot-matrix printing, media width (max.): 76 mm, speed (max.): 6lps, RS232, cutter, rewinder, ESC/POS, incl.: power supply unit, order separately: power cable, colour: black
Specifications
| Drukāšanas ātrums | |
|---|---|
| Tips | POS printeris |
| Drukāšanas tehnoloģija | Punktmatrica |
| Krāsa | Nē |
| Papīra padošana | |
| Drukas materiāla biezums | 0.06/0.085 µm |
| Maksimālais drukāšanas platums | 4,2 cm |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Nē |
| Wi-Fi | Nē |
| Īpašības | |
| Drošība | UL, CSA, TÜV (EN60950) |
| Lentes mūža ilgums | 3 milijons zīmes |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 180000 h |
| Standarta mediju izmēri | 63 / 57 /47 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Vidējais enerģijas patēriņš drukājot | 31 W |
| Sistēmas prasības | |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 2000, XP, Vista |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 160 mm |
| Dziļums | 248 mm |
| Augstums | 139 mm |
| Svars | 2,7 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 240 mm |
| Iepakojuma dziļums | 375 mm |
| Iepakojuma augstums | 250 mm |
| Iepakojuma svars | 4,3 kg |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 56 pcs |
| Paletes platums | 120 cm |
| Paletes augstums | 100 cm |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 12 pcs |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 84 pcs |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 2,25 m |
| Daudzums kārtā | 8 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84433210 |
| Tehniskā informācija | |
| Krāsa | Nē |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84433210 |
| Papildus informācija | |
| Elektromagnētiskā savietojamība | VCCI class A, FCC class A, CE marking, AS / NZS 3548 class B |
| Dimensijas (WxDxH) | 160 x 286 x 157,5 mm |
| Buferatmiņas izmērs | 4 KB |