Offer details
Related Products
Description
Epson SJIC22P(Y). Krāsu tintes tips: Pigmenta tinte, Drukājamās krāsas: Dzeltens, Skaits iepakojumā: 1 pcs
Specifications
| Īpašības | |
|---|---|
| Krāsu tintes tips | Pigmenta tinte |
| Tips | Oriģināls |
| Tintes veids | Pigmenta tinte |
| Drukājamās krāsas | Dzeltens |
| Zīmolu saderība | Epson |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Savietojamība | Epson TM-C3500 Epson TM-C3500 (012) |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 45 mm |
| Iepakojuma dziļums | 85 mm |
| Iepakojuma augstums | 30 mm |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma platums | 45 mm |
| Iepakojuma dziļums | 85 mm |
| Iepakojuma augstums | 30 mm |
| Tehniskā informācija | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Loģistiskie dati | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Papildus informācija | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |