Epson TM-C3500 etiķešu printeris Tintes Krāsa 720 x 360 DPI 103 mm/sec Vadu Ethernet/LAN savienojums
- Brand: Epson
- Category:
- SKU: C31CD54012CD
- EAN: 5711045953200 5054629417829 50 ...9417829 5054533578869 4058154303252 4054842457085 8715946539324more
Epson TM-C3500, Tintes, 720 x 360 DPI, 103 mm/sec, Krāsa, Vadu, Balts
Offer details
Related Products
Description
Epson TM-C3500. Drukāšanas tehnoloģija: Tintes, Maksimālā izšķirtspēja: 720 x 360 DPI, Drukas ātrums: 103 mm/sec, Krāsa. Savienojamības tehnoloģija: Vadu, Ethernet/LAN savienojums, USB pieslēgvieta. Produkta krāsa: Balts
Specifications
| Drukāšanas ātrums | |
|---|---|
| Drukāšanas tehnoloģija | Tintes |
| Krāsa | Jā |
| Drukājamās krāsas | Melns, Tirkīzzils, Fuksīns, Dzeltens |
| Drukas ātrums | 103 mm/sec |
| Maksimālā izšķirtspēja | 720 x 360 DPI |
| Maksimālais drukāšanas platums | 10,4 cm |
| Papīra padošana | |
| Autogriezējs | Jā |
| Savienojamība | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| Darbības rādītāji | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 88000 h |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Krāsu displejs | Nē |
| Kontroles tips | Pogas |
| Iebūvēta displeja | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (standby) | 3 W |
| Vidējais enerģijas patēriņš drukājot | 30 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 80% |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 85% |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 35 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 310 mm |
| Dziļums | 283 mm |
| Augstums | 261 mm |
| Svars | 12 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 400 mm |
| Iepakojuma dziļums | 440 mm |
| Iepakojuma augstums | 425 mm |
| Iepakojuma svars | 15 kg |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums | 185 cm |
| Daudzums uz paletes | 16 pcs |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 6 pcs |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 24 pcs |
| Paletes platums (Apvienotā Karaliste) | 100 cm |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 120 cm |
| Paletes augstums (Apvienotā Karaliste) | 185 cm |
| Daudzums kārtā | 4 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84433210 |
| Tehniskā informācija | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84433210 |
| Papildus informācija | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |