Offer details
Related Products
Description
Label Roll, Epson, Material: Normal Paper, Premium Matte Label, Coating: No, Adhesive: Normal, Width: 76 mm, Height: 35000 mm, Diameter: 100 mm, Core Diameter: 40 mm, labels per Roll: 1 Labels, Demarcation: Continuous, Perforation: No, Colour: White
Specifications
| Īpašības | |
|---|---|
| Lentes beigas | Matēts |
| Prinera medija svars | 163 g/m² |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 113 mm |
| Iepakojuma dziļums | 108 mm |
| Iepakojuma augstums | 89 mm |
| Iepakojuma svars | 470 g |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Tehniskā informācija | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 648 pcs |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums | 102 cm |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 288 pcs |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 864 pcs |
| Paletes platums (Apvienotā Karaliste) | 100 cm |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 120 cm |
| Paletes augstums (Apvienotā Karaliste) | 102 cm |
| Minimālais pasūtījums | 18 pcs |
| Daudzums kārtā | 216 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Papildus informācija | |
| Izcelsmes valsts | Polija |