Epson CW-C4000e (bk) etiķešu printeris Tintes Krāsa 1200 x 1200 DPI 102 mm/sec Vadu
- Brand: Epson
- Category:
- SKU: C31CK03102BK
- EAN: 8715946701998 8715946706542
Epson CW-C4000e (bk), Tintes, 1200 x 1200 DPI, 102 mm/sec, Krāsa, Vadu, Balts
Offer details
Description
Epson CW-C4000e (bk). Drukāšanas tehnoloģija: Tintes, Maksimālā izšķirtspēja: 1200 x 1200 DPI, Drukas ātrums: 102 mm/sec, Krāsa. Savienojamības tehnoloģija: Vadu, USB pieslēgvieta. Produkta krāsa: Balts
Specifications
| Drukāšanas ātrums | |
|---|---|
| Drukāšanas tehnoloģija | Tintes |
| Krāsa | Jā |
| Drukas ātrums | 102 mm/sec |
| Maksimālā izšķirtspēja | 1200 x 1200 DPI |
| Maksimālais drukāšanas platums | 10,8 cm |
| Drukāšanas metode | Epson PrecisionCore |
| Papīra padošana | |
| Autogriezējs | Jā |
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| Dizains | |
| Ekrāns | LCD |
| Produkta krāsa | Balts |
| Displeja diagonāle | 6,86 cm (2.7") |
| Iebūvēta displeja | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (standby) | 3 W |
| Vidējais enerģijas patēriņš drukājot | 28 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 80% |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 35 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 310 mm |
| Dziļums | 285 mm |
| Augstums | 283 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 400 mm |
| Iepakojuma dziļums | 440 mm |
| Iepakojuma augstums | 425 mm |
| Iepakojuma svars | 15 kg |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84433210 |
| Tehniskā informācija | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84433210 |
| Papildus informācija | |
| Atbalstāmie media tipi | Continuous label, Continuous media, Die-cut label, Black mark paper, Black mark label |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |