Offer details
Related Products
Description
Normal Paper, Roll Width: 101.6 mm, Receipt- / voucher roll (endless), premium coated, fits for: Epson ColorWorks C3400, Epson ColorWorks C3500
Specifications
| Īpašības | |
|---|---|
| Lentes beigas | Matēts |
| Prinera medija svars | 107 g/m² |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 114 mm |
| Iepakojuma dziļums | 104 mm |
| Iepakojuma augstums | 120 mm |
| Iepakojuma svars | 583 g |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Tehniskā informācija | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 936 pcs |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums | 2,45 m |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 108 pcs |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 936 pcs |
| Paletes platums (Apvienotā Karaliste) | 100 cm |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 120 cm |
| Paletes augstums (Apvienotā Karaliste) | 2,45 m |
| Minimālais pasūtījums | 12 pcs |
| Daudzums kārtā | 72 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Papildus informācija | |
| Izcelsmes valsts | Polija |