Offer details
Related Products
Description
Epson C33S045727. Produkta krāsa: Balts, Etiķetes tips: Pašlīmējošās printera uzlīmes, Tips: Nepārtraukta marķējuma lente. Etiķetes izmērs: 102 mm x 35 m, Kodola diametrs: 4,6 cm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 100 mm, Iepakojuma dziļums: 100 mm. Uzlīmju skaits rullī: 1 pcs. Daudzums uz paletes: 486 pcs, Minimālais pasūtījums: 18 pcs
Specifications
| Īpašības | |
|---|---|
| Produkta krāsa | Balts |
| Etiķetes tips | Pašlīmējošās printera uzlīmes |
| Pielipšanas veids | Pastāvīgs |
| Lentes beigas | Matēts |
| Līmējošs materiāls | Akrila |
| Savienojamie produkti | epson colorworks c3400, c3500 |
| Tips | Nepārtraukta marķējuma lente |
| Vislabāk izmantot | Veselības aprūpe, Loģistika, Pharmacy |
| Svars&dimensijas | |
| Etiķetes izmērs | 102 mm x 35 m |
| Kodola diametrs | 4,6 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 100 mm |
| Iepakojuma dziļums | 100 mm |
| Iepakojuma augstums | 106 mm |
| Iepakojuma svars | 620 g |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma saturs | |
| Uzlīmju skaits rullī | 1 pcs |
| Ruļļi iepakojumā | 18 |
| Tehniskā informācija | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes svars | 0 g |
| Daudzums uz paletes | 486 pcs |
| Minimālais pasūtījums | 18 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Papildus informācija | |
| Izcelsmes valsts | Polija |