Epson Premium Matte Label Balts
- Brand: Epson
- Category:
- SKU: C33S045535
- EAN: 5053866646320 8715946537221 40 ...6537221 4058154066812 8592978001209more
Epson Premium Matte Label, Balts, Tintes, Akrila, Pastāvīgs, Matēts, - Epson TM-C3400BK - Epson TM-C3400-LT - Epson ColorWorks C7500G - Epson ColorWorks C7500 -...
Offer details
Related Products
Description
Epson Premium Matte Label. Produkta krāsa: Balts, Drukāšanas tehnoloģija: Tintes, Līmējošs materiāls: Akrila. Etiķetes platums: 7,6 cm, Etiķetes augstums: 12,7 cm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 113 mm, Iepakojuma dziļums: 108 mm. Etiķetes pakā: 265 pcs. Daudzums uz paletes: 648 pcs, Paletes garums: 120 cm, Paletes platums: 80 cm
Specifications
| Īpašības | |
|---|---|
| Produkta krāsa | Balts |
| Drukāšanas tehnoloģija | Tintes |
| Pielipšanas veids | Pastāvīgs |
| Lentes beigas | Matēts |
| Ūdensizturīgs | Jā |
| Karstumizturīgs | Jā |
| Līmējošs materiāls | Akrila |
| Savienojamie produkti | - Epson TM-C3400BK - Epson TM-C3400-LT - Epson ColorWorks C7500G - Epson ColorWorks C7500 - ColorWorks C7500 - ColorWorks C3500 (012CD)) - ColorWorks C3500 - ColorWorks C3400 |
| Svars&dimensijas | |
| Etiķetes platums | 7,6 cm |
| Etiķetes augstums | 12,7 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 113 mm |
| Iepakojuma dziļums | 108 mm |
| Iepakojuma augstums | 88 mm |
| Iepakojuma svars | 464 g |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma saturs | |
| Etiķetes pakā | 265 pcs |
| Tehniskā informācija | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 648 pcs |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums | 102 cm |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 288 pcs |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 864 pcs |
| Paletes platums (Apvienotā Karaliste) | 100 cm |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 120 cm |
| Paletes augstums (Apvienotā Karaliste) | 102 cm |
| Minimālais pasūtījums | 18 pcs |
| Daudzums kārtā | 216 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Papildus informācija | |
| Izcelsmes valsts | Polija |