Offer details
Related Products
Description
Epson SJMB3500. Izcelsmes valsts: Ķīna, Savietojamība: Epson TM-C3500 Epson TM-C3500 (012). Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma svars: 311 g, Iepakojuma platums: 177 mm. Daudzums uz paletes: 864 pcs, Paletes platums (Apvienotā Karaliste): 100 cm, Paletes garums (Apvienotā Karaliste): 120 cm
Specifications
| Īpašības | |
|---|---|
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Savietojamība | Epson TM-C3500 Epson TM-C3500 (012) |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 177 mm |
| Iepakojuma augstums | 35 mm |
| Iepakojuma svars | 311 g |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma dziļums | 233 mm |
| Tehniskā informācija | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Iepakojuma dziļums | 233 mm |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 25 pcs |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 1152 pcs |
| Paletes platums (Apvienotā Karaliste) | 100 cm |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 120 cm |
| Paletes augstums (Apvienotā Karaliste) | 34,4 m |
| Daudzums kārtā | 20 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 864 pcs |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums | 34,4 m |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 25 pcs |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 1152 pcs |
| Paletes platums (Apvienotā Karaliste) | 100 cm |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 120 cm |
| Paletes augstums (Apvienotā Karaliste) | 34,4 m |
| Daudzums kārtā | 20 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84439990 |
| Papildus informācija | |
| Daudzums uz paletes | 864 pcs |