Epson TM-L90 (465) etiķešu printeris Tieši temiskā 203 x 203 DPI 150 mm/sec Vadu Ethernet/LAN savienojums
- Brand: Epson
- Category:
- SKU: C31C412465
- EAN: 8715946616988
Epson TM-L90 (465), Tieši temiskā, 203 x 203 DPI, 150 mm/sec, Vadu, Pelēks
Offer details
Related Products
Description
Epson TM-L90 (465). Drukāšanas tehnoloģija: Tieši temiskā, Maksimālā izšķirtspēja: 203 x 203 DPI, Drukas ātrums: 150 mm/sec. Savienojamības tehnoloģija: Vadu, Ethernet/LAN savienojums, USB pieslēgvieta. Atbalstītais papīra platums: 80 mm. Produkta krāsa: Pelēks
Specifications
| Drukāšanas ātrums | |
|---|---|
| Drukāšanas tehnoloģija | Tieši temiskā |
| Krāsa | Nē |
| Drukas ātrums | 150 mm/sec |
| Maksimālā izšķirtspēja | 203 x 203 DPI |
| Izdrukājamie simboli | Svītrkods |
| Papīra padošana | |
| Atbalstītais papīra platums | 80 mm |
| Medija biezums | 0.06 - 0.08 mm |
| Maksimālais ruļļa diametrs | 9 cm |
| Autogriezēja izturība | 2 milijons griezieni |
| Autogriezējs | Jā |
| Uzlīmju iegriešana | Nē |
| Savienojamība | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| Darbības rādītāji | |
| Lentes griešana | Automātisks |
| Rakstzīmes iestatne | 22.6,16.9 cpi |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 260000 h |
| Vidējie cikli starp atteicēm (MCBF) | 70000000 |
| Sertifikācija | VCCI-Class A, FCC-Class A, CE, AS / NZS 3548 |
| Griezējs | Jā |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš | 1800 mA |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 24 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90% |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90% |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 50 °C |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 45 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 140 mm |
| Dziļums | 148 mm |
| Augstums | 203 mm |
| Svars | 1,9 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 193 mm |
| Iepakojuma dziļums | 250 mm |
| Iepakojuma augstums | 240 mm |
| Iepakojuma svars | 2,82 kg |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | Jā |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums | 2,5 m |
| Paletes svars | 0 g |
| Daudzums uz paletes | 112 pcs |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 24 pcs |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 168 pcs |
| Paletes platums (Apvienotā Karaliste) | 100 cm |
| Paletes svars (Apvienotā Karaliste) | 0 g |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 120 cm |
| Paletes augstums (Apvienotā Karaliste) | 2,5 m |
| Daudzums kārtā | 16 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84433210 |
| Tehniskā informācija | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84433210 |
| Papildus informācija | |
| Rakstzīmju kopas | ANK |
| Drošība | UL, CSA, TÜV |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Buferatmiņas izmērs | 4 KB |