Offer details
Related Products
Description
Wall mount, fits for Epson TM-U220, TM-U220IIB, TM-U230, TM-T88V, TM-T88VI, TM-T88IV, TM-T88III, TM-L90, TM-T88VII
Specifications
| Tehniskā informācija | |
|---|---|
| Izcelsmes valsts | Japāna |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Savietojamība | Epson TM-L60II Epson TM-L90 Epson TM-P60 Epson TM-T88III Epson TM-T88IV Epson TM-T90 Epson TM-U200 Epson TM-U220 Epson TM-U230 |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Paletes augstums | 190 cm |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 120 pcs |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 600 pcs |
| Paletes platums (Apvienotā Karaliste) | 100 cm |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 120 cm |
| Paletes augstums (Apvienotā Karaliste) | 190 cm |
| Daudzums kārtā | 80 pcs |
| Papildus informācija | |
| Daudzums uz paletes | 400 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 165 mm |
| Iepakojuma dziļums | 240 mm |
| Iepakojuma augstums | 73 mm |
| Iepakojuma svars | 660 g |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 400 pcs |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums | 190 cm |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 120 pcs |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 600 pcs |
| Paletes platums (Apvienotā Karaliste) | 100 cm |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 120 cm |
| Paletes augstums (Apvienotā Karaliste) | 190 cm |
| Daudzums kārtā | 80 pcs |