Offer details
Related Products
Description
Epson TM-L90-i. Drukāšanas tehnoloģija: Tieši temiskā, Maksimālā izšķirtspēja: 180 x 180 DPI, Drukas ātrums: 150 mm/sec. Savienojamības tehnoloģija: Vadu, USB pieslēgvieta. Produkta krāsa: Pelēks
Specifications
| Drukāšanas ātrums | |
|---|---|
| Drukāšanas tehnoloģija | Tieši temiskā |
| Krāsa | Nē |
| Drukājamās krāsas | Melns |
| Drukas ātrums | 150 mm/sec |
| Maksimālā izšķirtspēja | 180 x 180 DPI |
| Maksimālais drukāšanas platums | 1,41 mm |
| Maksimālais drukas augstums | 3,39 mm |
| Papīra padošana | |
| Maksimālais ruļļa diametrs | 9 cm |
| Autogriezēja izturība | 2000000 milijons griezieni |
| Autogriezējs | Jā |
| Savienojamība | |
| Wi-Fi | Nē |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| RS-232 pieslēgvieta | 1 |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| Darbības rādītāji | |
| Drukas galviņas mūža ilgums | 150000000 milijons zīmes |
| Sertifikācija | TÜV, CE |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 45% |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | -10 - 50% |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 90 °C |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 10 - 90 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 145 mm |
| Dziļums | 195 mm |
| Augstums | 148 mm |
| Svars | 1,6 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 190 mm |
| Iepakojuma dziļums | 250 mm |
| Iepakojuma augstums | 240 mm |
| Iepakojuma svars | 2,8 kg |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | Jā |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums | 179,5 cm |
| Daudzums uz paletes | 112 pcs |
| Daudzums palešu slānī (Apvienotā Karaliste) | 24 pcs |
| Daudzums paletē (Apvienotā Karaliste) | 168 pcs |
| Paletes platums (Apvienotā Karaliste) | 100 cm |
| Paletes garums (Apvienotā Karaliste) | 120 cm |
| Paletes augstums (Apvienotā Karaliste) | 179,5 cm |
| Daudzums kārtā | 16 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84433210 |
| Tehniskā informācija | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84433210 |
| Papildus informācija | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100Base-T(X) |
| Buferatmiņas izmērs | 4 KB |