Intenso 3533494 USB zibatmiņa 64 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Melns
- Brand: Intenso
- Category:
- SKU: 3533494
- EAN: 4034303031986
Intenso 3533494, 64 GB, USB Type-A, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 70 MB/s, Vāciņš, Melns
Offer details
Related Products
Description
Intenso 3533494. Kapacitāte: 64 GB, Ierīces interfeiss: USB Type-A, USB versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Lasīšanas ātrums: 70 MB/s. Formas faktors: Vāciņš. Svars: 8 g. Produkta krāsa: Melns
Specifications
| Darbības rādītāji | |
|---|---|
| Ierīces interfeiss | USB Type-A |
| Kapacitāte | 64 GB |
| Lasīšanas ātrums | 70 MB/s |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Plug and Play | Jā |
| Dizains | |
| Formas faktors | Vāciņš |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 65 mm |
| Dziļums | 19 mm |
| Augstums | 9 mm |
| Svars | 8 g |
| Iepakojuma platums | 120 mm |
| Iepakojuma dziļums | 83 mm |
| Iepakojuma augstums | 11 mm |
| Iepakojuma svars | 25 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 120 mm |
| Iepakojuma dziļums | 83 mm |
| Iepakojuma augstums | 11 mm |
| Iepakojuma svars | 25 g |
| Iepakojuma tips | Blisters |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 2 pcs |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | Triman |
| Papildus informācija | |
| Atbilstības sertifikāti | CE, UKCA |
| Tehniskā informācija | |
| Ilgtspējas sertifikāti | Triman |
| Atbilstības sertifikāti | CE, UKCA |