Intenso Speed Line USB zibatmiņa 64 GB USB Type-A 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Melns
- Brand: Intenso
- Category:
- SKU: 3533490
- EAN: 4034303022038 4034303022052
Intenso Speed Line, 64 GB, USB Type-A, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 70 MB/s, Vāciņš, Melns
Offer details
Related Products
Description
Intenso Speed Line. Kapacitāte: 64 GB, Ierīces interfeiss: USB Type-A, USB versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Lasīšanas ātrums: 70 MB/s. Formas faktors: Vāciņš. Svars: 8 g. Produkta krāsa: Melns
Specifications
| Darbības rādītāji | |
|---|---|
| Ierīces interfeiss | USB Type-A |
| Kapacitāte | 64 GB |
| Lasīšanas ātrums | 70 MB/s |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 8+ Mac OS 10.x+ |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11, Windows 8, Windows 8.1 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | MacOS |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | Jā |
| Plug and Play | Jā |
| Dizains | |
| Formas faktors | Vāciņš |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 65 mm |
| Dziļums | 65 mm |
| Augstums | 19 mm |
| Svars | 8 g |
| Iepakojuma platums | 120 mm |
| Iepakojuma dziļums | 83 mm |
| Iepakojuma augstums | 11 mm |
| Iepakojuma svars | 15 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 120 mm |
| Iepakojuma dziļums | 83 mm |
| Iepakojuma augstums | 11 mm |
| Iepakojuma svars | 15 g |
| Iepakojuma tips | Blisters |
| Kofera materiāls | Plastmasa |
| Iepakojuma saturs | |
| Kofera materiāls | Plastmasa |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | Triman |
| Papildus informācija | |
| Atbilstības sertifikāti | CE, UKCA |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows 8+ Mac OS 10.x+ |
| Tehniskā informācija | |
| Ilgtspējas sertifikāti | Triman |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |
| Atbilstības sertifikāti | CE, UKCA |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |